Потенцияны жақсартуға арналған биологиялық белсенді қоспа (ор.БАД) түріндегі құрамында есірткі бар сәлемдеме РФ –да ұсталды

РФ Курган облысы бойынша есірткілер айналымын бақылау жөніндегі Ресей Федералды қызметі басқармасының қызметкерлері  ведомство баспасөз қызметінің хабарлауынша  Қазақстаннан РФ Курган облысы Макушинский  ауданының тұрғынына жіберілген 50 қораптай потенцияны жақсартуға арналған төрт түрлі денсаулыққа зиян биологиялық белсенді қоспаны  пошта сәлемдемесінен алды. 

Өндірушінің ақпаратына сүйенсек бұл толық табиғи шикізаттан тұратын қауіпсіз азық-түлік өнімдері.

«Бұған қоса, Курган облысы бойынша есірткі бақылау басқармасы қылмыстық- сараптау бөлімінің мамандары зерттеулерінің нәтижесінде аталған биологиялық белсенді қоспаларда синтетикалық зат «промедол» есірткі анальгетигі анықталған. Сарапшылардың бағалауына қарағанда бұл анықталған есірткі заттарының салмағын  2 пайыздық 600 ампуладағы промедолға теңдестіруге болады, - деп айтылды ведомстваның баспасөз қызметінің хабарламасында.

«Сәлемдемені алушыға оған жөнелтілген тауарлардың ішінде РФ аумағында еркін айналымда жүруге тыйым салынған есірткі заттары бар екені жөнінде ресми хабарланады. Сонымен қатар биологиялық белсенді қоспалардың осы түрі Ресей Федерациясы аумағында тыйым салынғандығы жөніндегі хабарландыру  Курган облысы аумағында азық-түлік қоспаларын сатумен айналысатын барлық ұйымдарға жіберіледі», - делінді хабарламада. .

 

06.02.2014 в 12:01    485

Материал подготовил(а): newsmaker


Комментарии (1)
Асылайым 07.02.2014 в 15:05
сак болу керек екен бундайдан


Последние обсуждения

Куплю вадительское удостоверение из Алматы Где и за сколько можно купить водительские права в Казахстане.

Жасулан

27.07.2017 в 09:09

как найти машину по гос номеру , марки и цвету и региону . создала аварийную ситуацию автобусу и ... Проверить онлайн штрафы за нарушения ПДД на сайте auto.kz

Айнагуль

13.07.2017 в 14:56

Хочу узнать свои штрафы.Есть они у меня или нету? Проверить онлайн штрафы за нарушения ПДД на сайте auto.kz

Sailau

10.06.2017 в 14:47

mmm.вот такие вот пироги В сети появилось видео сдачи экзамена на вождение "купившей" права девушки.

kuandyk_121773

06.06.2017 в 22:08

Проверил свой авто.. Пишет что штрафов не найдено, а на самом деле он есть. Не работает онлайн ... Информация по работе с сайтом Auto.kz

Василий_128570

30.05.2017 в 20:38

российские менты не вмешиваются, потому что это спланированно на самом высоком уровне власти РФ! Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

elena

25.05.2017 в 12:51

российские менты не вмешиваются, потому что такие акции спланированы и санкционируются на самом ... Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

elena

25.05.2017 в 12:50
Последние сообщения с форума

Мужское бесплодие - это неспособность мужчины оплодотворить женщину. И причин тут может быть масса: анатомические изменения в ... Мужское бесплодие

Петрена