БЕНЗИНДІ ҚОЗҒАЛТҚЫШТЫҢ ДИЗЕЛЬДІ ҚОЗҒАЛТҚЫШПЕН ЖҰПТАСУЫ

Hyundai компаниясы дизельді қозғалтқыш принципі бойынша жұмыс істейтін, бірақ бензинді  1,8 литрлі  жаңа моторды өндіруге кірісті. Бұл жөнінде Automotive News хабарлайды.

 

 

GDCI атты жаңа қозғалқыш  ауаның қысымынан отынның өздігінен жануы принципі бойынша жұмыс істейді, сәйкесінше агрегаттың жағу шамдары жоқ. Бұған қоса қозғалқышта тікелей отын жіберу мен қос үрлеуіш қолданылады. Жаңа қозғалтқыш қарапайым қозғалқыштардай минутына 5000 орам жасайды,  алайда оның үнемділігі дәстүрлі бензинді агрегаттарға қарағанда 25 %-ке жоғары.

 

Мотор Delphi компаниясы және Висконсин университетінің ғалымдарымен бірлесіп  америкалық Hyundai орталығында жасалады. Hyundai өкілдері өндірудің бастапқы сатысында екендерін айтса да, қозғалқыштарды жасау бөлімінің басшысы Джон Джуригидің сөзіне қарағанда қозғалтқыштың технологиясы адам қанарлық болмақ. «Біз ойын ережесін өзгертуге үміттіміз», - деді ол мәлімдемесінде.

Жаңа қозғалқыштың жол жүру сынақтары 2014 жылы Hyundai Sonata автомобилінде өткізіледі. Егер сынақ сәтті болса агрегаттарды сериялы өндіріске қосады.

АМАНГЕЛДІ АЙҒАНЫМ

27.11.2013 в 20:30    2482

Материал подготовил(а): newsmaker


Комментарии

Комментариев пока нет



Последние обсуждения

Куплю вадительское удостоверение из Алматы Где и за сколько можно купить водительские права в Казахстане.

Жасулан

27.07.2017 в 09:09

как найти машину по гос номеру , марки и цвету и региону . создала аварийную ситуацию автобусу и ... Проверить онлайн штрафы за нарушения ПДД на сайте auto.kz

Айнагуль

13.07.2017 в 14:56

Хочу узнать свои штрафы.Есть они у меня или нету? Проверить онлайн штрафы за нарушения ПДД на сайте auto.kz

Sailau

10.06.2017 в 14:47

mmm.вот такие вот пироги В сети появилось видео сдачи экзамена на вождение "купившей" права девушки.

kuandyk_121773

06.06.2017 в 22:08

Проверил свой авто.. Пишет что штрафов не найдено, а на самом деле он есть. Не работает онлайн ... Информация по работе с сайтом Auto.kz

Василий_128570

30.05.2017 в 20:38

российские менты не вмешиваются, потому что это спланированно на самом высоком уровне власти РФ! Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

elena

25.05.2017 в 12:51

российские менты не вмешиваются, потому что такие акции спланированы и санкционируются на самом ... Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

elena

25.05.2017 в 12:50
Последние сообщения с форума

Во все комнаты покупали уже готовые уголки, более того, как-то мы быстро нашли то, что нам всем одновременно понравилось. А вот кухню, ... Мебель на заказ

Петрена