Автобус апатынан 29 адам қаза тапты

Тайландтың солтүстік-батысында 27 желтоқсан күні, яғни осы  жұманың түнінде жолаушылар автобусының апатынан 29 адам қайтыс болды. Бұл жөнінде жергілікті полицияға сілтеме жасай отырып, Agence France-Presse хабарлайды.

Алдын-ала болжамдарға қарағанда жүргізуші түн ортасында ұйқыға кетіп қалып, автобус 30 метрлік жардан құлаған. Куәгерлердің айтуынша апаттың алдында автобус үлкен жылдамдықпен жүріп келе жатты.

Автобуста барлығы саяхатқа шыққан 40 жолаушы болған екен. Жергілікті полицияның айтуы бойынша олар 28 өлік дене тауып, бір адам ауруханада қайтыс болды. Төрт жолаушы ауыр жарақатпен жедел ауруханаға жеткізілді. Автобус болса толығымен қираған.

Апат автобус Чианграй провинциясына кетіп бара жатқанда жолда   Пхетчабун провинциясында болды. Автобуста шетелдік азаматтардың болғаны, болмағаны әлі белгісіз.

Агенттіктің хабарлауынша, дәл осы сияқты апат Тайландта қазан айында болыпты. Туристік автобус дәл осылай мемлекеттің солтүстік-батысында жардан құлапты. Ол кезде жиырмадан астам егде жастағы буддист-тәуіп етушілер қайтыс болды. Жуырда болған зерттеуге қарағанда, 100 мың тайландыққа шаққанда орташа есеппен 38-і автокөлік апатынан қайтыс болатын көрінеді, ал жалпы Оңтүстік-батыс  Азияны  алғанда,  бұл  көрсеткіш 18,5 % құрайды екен. 

28.12.2013 в 12:06    480

Материал подготовил(а): newsmaker


Комментарии

Комментариев пока нет



Последние обсуждения

Куплю вадительское удостоверение из Алматы Где и за сколько можно купить водительские права в Казахстане.

Жасулан

27.07.2017 в 09:09

как найти машину по гос номеру , марки и цвету и региону . создала аварийную ситуацию автобусу и ... Проверить онлайн штрафы за нарушения ПДД на сайте auto.kz

Айнагуль

13.07.2017 в 14:56

Хочу узнать свои штрафы.Есть они у меня или нету? Проверить онлайн штрафы за нарушения ПДД на сайте auto.kz

Sailau

10.06.2017 в 14:47

mmm.вот такие вот пироги В сети появилось видео сдачи экзамена на вождение "купившей" права девушки.

kuandyk_121773

06.06.2017 в 22:08

Проверил свой авто.. Пишет что штрафов не найдено, а на самом деле он есть. Не работает онлайн ... Информация по работе с сайтом Auto.kz

Василий_128570

30.05.2017 в 20:38

российские менты не вмешиваются, потому что это спланированно на самом высоком уровне власти РФ! Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

elena

25.05.2017 в 12:51

российские менты не вмешиваются, потому что такие акции спланированы и санкционируются на самом ... Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

elena

25.05.2017 в 12:50
Последние сообщения с форума

Дети есть у большей половины наших форумчан. Интересно - как Вы укрепляете иммунитет карпузов?   Одна из важнейших задач, стоящих ... Детский иммунитет

EU-APTEKA

22.09.2017 в 18:04

Такие реалии. Поставьте себя на место какого-то бизнесмена. Разве вы бы не заказывали там рекламу, где на неё хорошо "клюют"? Вот вот. ... Реклама на дорогах мешает.

Viktor26

21.09.2017 в 20:23

Мужское бесплодие - это неспособность мужчины оплодотворить женщину. И причин тут может быть масса: анатомические изменения в ... Мужское бесплодие

Петрена