ӘЛЕМ БОЙЫНША ЕҢ ТАНЫМАЛ АВТОМОБИЛЬ

2012 жылғы ең көп сатылымдағы Ford Focus автомобилі бестселлер титулын 2013 жылдың алғашқы жартыжылдық қорытындысы бойынша сақтап отыр. Бұған қоса Ford Fiesta бестселлер-автокөліктер тізімінде төртінші орынға ие. Сонымен Ford мамандарының Polk зерттеу компаниясының мәліметтерін талдау нәтижесі бойынша Ford-тың екі моделі де сатылымның алдыңғы бестігіне кіретін дара бестселлерлер.

Компанияның R. L. Polk агенттігіне сілтеме жасай отырып берген санағына сәйкес үстіміздегі жылдың бірінші жарты жылдығында әлем бойынша аталған моделдің 589 709 данасы сатылған. Бұл нәтиже өткен жылғы дәл осы кезеңнін көрсеткішінен 20 % жоғары. Бұл өсімге Қытай және Азия елінің басқа да мемлекеттеріндегі тұтынушылар сұранысының артуы себепші. Мысалы: Қытайда Focus сатылымының көлемі 2012 жылғымен салыстырғанда 137 % артып, 202 380 автомобилді құрады. Бұл Ford Focus-тың жалпы сатылымының үштен бір бөлігі болып табылады. Аталған көрсеткіш бұл мемлекеттегі осы моделдің ірі нарығы позициясын қамтамасыз етеді.

Ал Toyota Ford-тың хабарландыруына әзірше жауап қатқан жоқ. Алайда қарсы статистикалық дәлелдер бізді көп күттірмей жариялануы мүмкін. Есімізде, жылдың басында бұл екі ірі өндіруші ең көп сатылымға ие болатын автомобиль туралы көп айтысқа түскен. Сонымен Ford Focus па, әлде Toyota Corolla ма? Жапондықтардың айтуы бойынша, Focus-тың алдыңғы қатарлы болуы Corolla-ның әлем бойынша көп мемлекеттерде әртүрлі атпен сатылатындығын есепке алмаса ғана  мүмкін.

 

АМАНГЕЛДІ АЙҒАНЫМ

13.11.2013 в 10:04    817

Материал подготовил(а): newsmaker


Комментарии

Комментариев пока нет



Последние обсуждения

В марте этого года , я нашел машину Mitsubishi Lancer 2013 г. на сайте колеса , цена меня устроила ... 15 человек стали жертвами автомобильных мошенников в Астане

Madi

25.04.2017 в 01:35

Да я тоже сталкивался с таким типком, в колесах позвонил по объявлению ,по продаже машины BMW 750 , ... Внимание - мошенники!

Nik

25.04.2017 в 00:37

Я тоже пострадала от мошенника , на сайте колёса уз. Нашла объявление о продаже машины Нисан ... Внимание - мошенники!

Дина

22.04.2017 в 23:35

Чувствуют себя героями , преследуя женщину с ребёнком ! Трусы конченные Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

Патя

14.04.2017 в 13:53

Ишо ты, мусульмане как возбудились.... Кяфиры кококо то, кяфиры кококо это. По такой логике вы все ... Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

Raym

10.04.2017 в 19:50

А что, слабо в центре Грозного так себя вести? Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

Сергей

10.04.2017 в 17:57

Вы думаете, в Украине Ваши соотечественники сейчас ведут себя лучше? Они показали себя настоящим ... Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

Татьяна

10.04.2017 в 14:43
Последние сообщения с форума

Всем доброго времени суток! Стаж вождения 6 лет, сменил 3 машины (мазда кронос 93 года, галант 99 года и каризма 98 на автомате). В машинах ... Выбор машины в пределах 2 миллионов

Дмитрий951

26.04.2017 в 11:25

Замужем пять лет, до этого сама занималась своей машиной. Если честно, с нашими мастерами - это просто каторга. Они женщин считают за ... Вопрос девушкам:кто заботится о вашем авто?

Петрена

26.04.2017 в 05:20

ну да забей в поисковике такой запрос, и тебе выдаст кучу муссора и сплетен, которые потом не разгребешь где правда а где лож! Подскажите мне классный сайт с новостями!

Алексей87

26.04.2017 в 01:45

      Ни для кого не секрет, что нормальное СТО в Астане днем с огнем не отыскать. Устав от космических цен ОД, а также от желания ... Приглашаю нормальное СТО к сотрудничеству

pinchewey