ӘЛЕМ БОЙЫНША ЕҢ ТАНЫМАЛ АВТОМОБИЛЬ

2012 жылғы ең көп сатылымдағы Ford Focus автомобилі бестселлер титулын 2013 жылдың алғашқы жартыжылдық қорытындысы бойынша сақтап отыр. Бұған қоса Ford Fiesta бестселлер-автокөліктер тізімінде төртінші орынға ие. Сонымен Ford мамандарының Polk зерттеу компаниясының мәліметтерін талдау нәтижесі бойынша Ford-тың екі моделі де сатылымның алдыңғы бестігіне кіретін дара бестселлерлер.

Компанияның R. L. Polk агенттігіне сілтеме жасай отырып берген санағына сәйкес үстіміздегі жылдың бірінші жарты жылдығында әлем бойынша аталған моделдің 589 709 данасы сатылған. Бұл нәтиже өткен жылғы дәл осы кезеңнін көрсеткішінен 20 % жоғары. Бұл өсімге Қытай және Азия елінің басқа да мемлекеттеріндегі тұтынушылар сұранысының артуы себепші. Мысалы: Қытайда Focus сатылымының көлемі 2012 жылғымен салыстырғанда 137 % артып, 202 380 автомобилді құрады. Бұл Ford Focus-тың жалпы сатылымының үштен бір бөлігі болып табылады. Аталған көрсеткіш бұл мемлекеттегі осы моделдің ірі нарығы позициясын қамтамасыз етеді.

Ал Toyota Ford-тың хабарландыруына әзірше жауап қатқан жоқ. Алайда қарсы статистикалық дәлелдер бізді көп күттірмей жариялануы мүмкін. Есімізде, жылдың басында бұл екі ірі өндіруші ең көп сатылымға ие болатын автомобиль туралы көп айтысқа түскен. Сонымен Ford Focus па, әлде Toyota Corolla ма? Жапондықтардың айтуы бойынша, Focus-тың алдыңғы қатарлы болуы Corolla-ның әлем бойынша көп мемлекеттерде әртүрлі атпен сатылатындығын есепке алмаса ғана  мүмкін.

 

АМАНГЕЛДІ АЙҒАНЫМ

13.11.2013 в 10:04    847

Материал подготовил(а): newsmaker


Комментарии

Комментариев пока нет



Последние обсуждения

Куплю вадительское удостоверение из Алматы Где и за сколько можно купить водительские права в Казахстане.

Жасулан

27.07.2017 в 09:09

как найти машину по гос номеру , марки и цвету и региону . создала аварийную ситуацию автобусу и ... Проверить онлайн штрафы за нарушения ПДД на сайте auto.kz

Айнагуль

13.07.2017 в 14:56

Хочу узнать свои штрафы.Есть они у меня или нету? Проверить онлайн штрафы за нарушения ПДД на сайте auto.kz

Sailau

10.06.2017 в 14:47

mmm.вот такие вот пироги В сети появилось видео сдачи экзамена на вождение "купившей" права девушки.

kuandyk_121773

06.06.2017 в 22:08

Проверил свой авто.. Пишет что штрафов не найдено, а на самом деле он есть. Не работает онлайн ... Информация по работе с сайтом Auto.kz

Василий_128570

30.05.2017 в 20:38

российские менты не вмешиваются, потому что это спланированно на самом высоком уровне власти РФ! Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

elena

25.05.2017 в 12:51

российские менты не вмешиваются, потому что такие акции спланированы и санкционируются на самом ... Московские нацисты плеснули полуторагодовалому узбекскому ребенку кислотой в глаза.

elena

25.05.2017 в 12:50
Последние сообщения с форума

Такие реалии. Поставьте себя на место какого-то бизнесмена. Разве вы бы не заказывали там рекламу, где на неё хорошо "клюют"? Вот вот. ... Реклама на дорогах мешает.

Viktor26

21.09.2017 в 20:23

Мужское бесплодие - это неспособность мужчины оплодотворить женщину. И причин тут может быть масса: анатомические изменения в ... Мужское бесплодие

Петрена